We are a leading Manufacturer of 2x4 3d floor tiles and 2x4 laxmi 3d floor tiles from Morbi, India.
₹ 23.5 / sq ft Get Latest Price
| Print Type | 3D Digital |
| Tile Material | Ceramic |
| Tile Size | 600×1200 mm |
| Theme | Floral 3D |
| Surface Finish | Glossy |
| Usage Area | Living Room |
| Material | Vitrified |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 23 / sq ft Get Latest Price
| Print Type | 3D Digital |
| Tile Material | Ceramic |
| Tile Size | 600×1200 mm |
| Theme | Pebble 3D |
| Surface Finish | Glossy |
| Usage Area | Living Room |
| Material | Vitrified |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 23.5 / sq ft Get Latest Price
| Print Type | 3D Digital |
| Tile Material | Ceramic |
| Tile Size | 600×1200 mm |
| Theme | Floral 3D |
| Surface Finish | Glossy |
| Usage Area | Living Room |
| Material | Vitrified |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
Sandip Kumar Keraliya (CEO)
Laxmi Ceramic
Second Floor, Shop No.07, SR No.77 P1,Plot No.1, Harigun Plaza, Jetpar Road, Mahendra Nagar
Morbi - 363642, Gujarat, India